KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 

Vizyonumuz

 

Yapı TURKUAZ olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren, uzman personel ve çalışan bütün alt kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir.

 

Misyonumuz

 

Yapı TURKUAZ ; inşaat sektörüne gönül vermiş, eğitimli uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir. İnşaat firmamız proje aşamasından, bitirme aşamasına kadar gerekli özeni ,kaliteyi ve üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Tarihçemiz

 

Yapı Turkuaz her projede çağdaş mimari anlayışı,  depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları inşaa ediyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen Yapı Turkuaz, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

 

Birçok aileyi ev sahibi yapan ve konut sektörünün standartlarını belirleyen Yapı Turkuaz, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikayeleri yazmaya devam edecektir.

 

İnsan Kaynakları

 

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Yapı Turkuaz olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

 

İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.

 

Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir,müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanlardan oluşan Turkuaz Yapılılar arasına katılabilmek ise bir ayrıcalıktır.

 

Sosyal Sorumluluk

 

Hizmet verdiği tüm alanlarda yeni değerler katma misyonuyla hareket eden Yapı Turkuaz, bilgi birikimi ve tecrübesiyle kaliteli çalışmalar gerçekleştirirken, topluma karşı üstlendiği görevlerin bilinciyle sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Yapı Turkuaz, eğitim ve çevreye yaptığı yatırımlarla daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek ve daha iyi yaşam alanları oluşturmayı hedeflemektedir.

 

Her türlü yaşam fırsatından ve ortamından eşit ve tam olarak yararlanabilmek herkesin hakkıdır. Bu felsefeden hareket ile Yapı Turkuaz farklılıklara saygı gösteren ve özel ihtiyaç sahibi bireylere uluslararası standartlara uygun, yenilikçi çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiştir.

 

Çevre Dostu

 

Küresel ısınma, susuzluk, çevre kirliliği ve doğal kaynakların hızla tüketilmesi yapı sektöründe çevre dostu binaların yapılmasını gündeme getirmiştir. Çevre dostu bina yapımına ilgi giderek artarken yeşil bina olarak tabir edilen yapılar ortaya çıkmıştır. Belli standartlar getirilerek sertifikalanmakta olan yeşil binalar yapı sektöründe daha değerli, doğaya saygılı, ekolojik, konforlu ve enerji tüketimini azaltan binalar olarak yeni bir yönelim ve sektör ortaya çıkarmıştır.

 

Binalar, dünyada enerjinin yaklaşık üçte birinin kullanmaktadır. Yeşil bina uygulamaları ile enerji tasarrufu, doğayı koruma ve konforlu bir yaşam ortamı hedeflenmektedir.

 

Binaya "yeşil bina" ünvanını; yer seçimi, tasarım, inovasyon binada kullanılan yapı malzemelerinin özellikleri, yapım tekniği, atık malzemelerin yeniden kullanımı konularındaki seçici yaklaşımlar vermektedir.

Davultepe Mahallesi Belediye Caddesi Turkuaz Atlantis Sitesi 6/A Mezitli/MERSİN

0535 920 91 75

info@yapiturkuaz.com

Her hakkı saklıdır. © 2016 Yapı Turkuaz

/   Made by CUKUROVA