TARİHÇEMİZ

TARİHÇEMİZ

 

35 yıllık tecrübesiyle, insanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Yapı Turkuaz, 2000'lı yıllardan itibaren Şanlıurfa, Mersin ve İstanbul kent içi ve çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

 

Yapı Turkuaz her projede çağdaş mimari anlayışı,  depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları inşaa ediyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen Yapı Turkuaz, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

 

Hızla değerlenen projeleriyle yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden Yapı Turkuaz, sadece İstanbul’ da değil, uluslararası ölçekte de yeni projeleri heyecanla beklenen kurumsal bir güç olmayı sürdürmektedir.

 

Yenilikçi ve müşteri odaklı yapısından ödün vermeden, hem yurt içinde hem de yurt dışında dikkat çekici ve adını başarılarla duyuran bir marka olarak anılmaya devam etmektedir.

 

Birçok aileyi ev sahibi yapan ve konut sektörünün standartlarını belirleyen Yapı Turkuaz, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

Davultepe Mahallesi Belediye Caddesi Turkuaz Atlantis Sitesi 6/A Mezitli/MERSİN

0535 920 91 75

info@yapiturkuaz.com

Her hakkı saklıdır. © 2016 Yapı Turkuaz

/   Made by CUKUROVA